JO, Edward Sanda & Nadir – Mai buni (nu doar de Craciun)
Iarna, n-ai sa ma crezi Sarbatorile se simt si fara zapezi Mosul e bun, vine la fiecare Poate mai ramane pana vara viitoare Fie ca-n fiecare casa s-aduca cozonac si ceva bun pe masa Inimi … Continue reading JO, Edward Sanda & Nadir – Mai buni (nu doar de Craciun)
Copy and paste this URL into your WordPress site to embed
Copy and paste this code into your site to embed